Individuální workshop Výcvik rituálu přijetí

Vesmíre, s láskou a vděčností od Tebe přijímám úplně všechno včetně úplně všeho.


Bez přijetí není duševního zdraví.

Zvu vás na individuální workshop Výcvik rituálu přijetí, ve kterém s vámi budu trénovat techniky přijetí podle Jana Zahradníka Havelky, jehož jsem následovnicí. Především budeme cvičit rituál přijetí. Náplň workshopu je obdobná jako náplň Výcviku rituálu přijetí Jana Zahradníka Havelky, kterého jsem se několikrát zúčastnila jako stážistka. Pracuji však vždy pouze s jedním klientem. Probírám techniky přijetí mnohem důkladněji a přizpůsobuji je na míru každému klientovi.

Náplň workshopu

 • supervize nad konkrétním prováděním rituálu přijetí

 • pomoc s vyladěním rituálu přijetí na co nejvyšší účinnost - diagnostika odporů a pomoc s jejich přijetím

 • kalibrace měření účinnosti rituálu přijetí

 • podpora a vedení při zavádění rituálu přijetí jako každodenního návyku

 • druhé zasvěcení do rituálu přijetí

 • Těm, kteří jsou schopni pravidelně denně provádět rituál přijetí na 100 a více procent, nabízím závěrečný tandemový let, ve kterém se spolu proletíme v prosluněných krajinách vysoce nad 100 procenty :-)

Pro koho je workshop určen?

 • pro ty, kteří už vědomě převzali zodpovědnost za svůj život a duševní zdraví a chtějí si je vlastními silami vylepšit

 • pro ty, kteří se chtějí duchovně vyvíjet

 • pro ty, kteří nespoléhají na to, že je terapeut vyléčí, ale hledají průvodce na své duchovní cestě

 • pro ty, kteří chtějí významně a trvale pozvednout svoji myšlenkovou a emocionální hladinu a touží pociťovat spokojenost a žít šťastný, naplněný, smysluplný život i s depresí, úzkostí a neurózou

Podmínky, které musíte splňovat, chcete-li se do workshopu přihlásit

 • Umíte dokonale zpaměti rituál přijetí včetně gest, jste schopni jej kdykoliv bez zaváhání provést (text rituálu přijetí, video s ukázkou rituálu přijetí).

 • Už několik týdnů rituál přijetí denně praktikujete a vedete si o jeho provádění a naměřené účinnosti záznamy.

 • Jste ochotni přecvičovat své návyky a několikrát denně rituál přijetí po několik měsíců podle mých instrukci provádět.

Jaké jsou cíle workshopu?

Cílem celého workshopu je naučit klienta spolehlivě dělat rituál přijetí na 100 % a trvale dosahovat letové hladiny všedního dne nejméně 50 %.

Provázanost s individuálním workshopem Vnitřní dítě

Po workshopu Výcvik rituálu přijetí nebo absolvování Výcviku rituálu přijetí u Jana Zahradníka Havelky se můžete hned přihlásit do navazujícího workshopu Vnitřní dítě. Budu se vám věnovat přednostně před ostatními zájemci o práci s vnitřním dítětem.

Moje zkušenosti s rituálem přijetí

Depresemi v pravém slova smyslu jsem nikdy netrpěla, ale dobře znám propady, úzkosti, neurózu, propadání se do negativních emocí a do role oběti. Rituál přijetí pravidelně dělám od roku 2007.

Podrobněji o svých zkušenostech s rituálem přijetí a o tom, jak budeme během workshopu pracovat, mluvím také v tomto videu:

Organizace a cena

Workshop se skládá ze čtyř dvouhodinových sezení, která se předplácejí najednou. Probíhá v Brně formou osobních setkání. Podrobné navigační pokyny dostanete po domluvení termínů. Máte-li to do Brna daleko, můžete sezení absolvovat formou konzultací po Skypu. Je také možné kombinovat Skype a osobní setkání.

Odstup mezi jednotlivými sezeními by měl být nejméně týden a nejvíce měsíc.

Základní workshop stojí 8 000 Kč

K základnímu workshopu lze objednat dvouhodinová pokračovací sezení za 1 800 Kč – zvýhodněná cena, motivující k dlouhodobější spolupráci.

Sjednávají se pouze předplacené termíny.

A co když nechci celý workshop a potřebuji svůj rituál přijetí jen trochu vyladit?

Potom můžete využít jednorázové dvouhodinové konzultace zaměřené na rituál přijetí, kde ode mně dostanete zpětnou vazbu, co můžete udělat, aby pro vás bylo pravidelné provádění rituálu přijetí co nejpřínosnější. 

Máte zájem o individuální workshop Výcvik rituálu přijetí?

Postupujte takto:

 1. Workshop si předplaťte. Do zprávy pro příjemce napište svoje jméno.
 2. Pošlete mi mail na hana.borovska@gmail.com, že jste si právě předplatili individuální workshop Výcvik rituálu přijetí. Nebo použijte kontaktní formulář.
 3. Po obdržení vaší platby vás kontaktuji mailem, abychom po telefonu domluvili vaše čtyři termíny individuálního workshopu Výcvik rituálu přijetí.

Storno podmínky

Pokud se ze sezení omluvíte nejpozději do 24 h před jeho začátkem, dostanete nabídku náhradního termínu. V případě požadavku na vrácení předplatného před dohodnutým ukončením workshopu se vracená částka krátí o storno poplatek 50 %.