Kdo jsem a co nabízím

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

Kontakt

Mgr. Hana Borovská, Ph.D.

IČ: 01863452

tel. 739 86 13 97

Skype: hanaborovska (jen pro domluvené hovory)

hana.borovska@gmail.com

můj YouTube kanál

můj profil na LinkedIn

můj Facebook

můj starší blog na iDnes

Původně jsem češtinářka, v letech 2001–2015 jsem působila jako odborná asistentka na Katedře českého jazyka a literatury Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně.

Od roku 2015 jsem na volné noze jako externí redaktorka, lektorka a nově i koučka osobního rozvoje. Společně s Ing. Janem Zahradníkem Havelkou jsem napsala knihu Cesta z deprese (2015).

Váš osobní a spirituální růst mohu podpořit koučinkem s prvky NLP a speciální koučovací minislužbou Dotáhni to do konce! Ráda se vám také budu věnovat v terapeuticky zaměřených individuálních workshopech Výcvik rituálu přijetí a Vnitřní dítě nebo během konzultací.

Osobnímu rozvoji se věnuji dlouhá léta. Prošla jsem kurzy asertivity, úvodním kurzem regresní terapie u Míly Lukášové, supervizí pod Janem Zahradníkem Havelkou pro práci s vnitřním dítětem, koučovacími výcviky: Kurz Základy koučovacího přístupu – Ing. Václav Szakál ACC (ICF), Results & Emotions a Výcvik Kouč osobního rozvoje, III. Stupeň – Mgr. Markéta Hamrlová, Ph.D., AKOR (Akademie osobnostního rozvoje).

Chcete-li o mně vědět víc, můžete se podívat na můj YouTube kanál nebo na můj starší blog na iDNESu.

Pokud máte zájem o koučink a chcete si vyzkoušet, jestli by vám spolupráce se mnou byla příjemná a užitečná, objednejte si půlhodinovou úvodní konzultaci o koučinku zdarma.