Koučink osobního rozvoje

S klidem, lehkostí a odvahou měním svůj život k lepšímu

Neexistují chyby. Jsou jen zkušenosti.


Pomohu vám zorientovat se ve vaší životní situaci, poodstoupit a uvidět ji novým pohledem. Pomohu vám odpovědět si na otázky:

 • Co potřebuji k tomu, abych se cítil(a) co nejlépe?

 • Abych byl(a) v životě šťastný(á) a spokojený(á)?

 • Co pro to můžu udělat?

Podpořím vás v tom, abyste si dávali krásné cíle ne podle očekávání okolí, ale podle toho, co skutečně ladí s vámi. S respektem k vaší jedinečnosti vám pomohu zvážit vaše možnosti, rozmyslet si jednotlivé kroky ke změně a začít je postupně dělat vaším vlastním tempem a způsobem. Podpořím vás na vaší cestě ke šťastnějšímu životu.

Změna k lepšímu je vždy možná.

Blízká je mi hlavně oblast osobního a spirituálního rozvoje, zdravého životního stylu, především jeho psychické stránky, vylepšování a harmonizace vztahů včetně vztahu k sobě, posilování vlastní síly a sebehodnoty, zavádění nových návyků do života, seberealizace, hledání životního směru, vnášení větší dávky pravdivosti a svobody do vlastního života. (Více se o mně dozvíte tady.)

Nejlepším odborníkem na svůj vlastní život jste vy sami.

Jak probíhá koučink?

 • Během prvního setkání si popovídáme o tom, co očekáváte a potřebujete a jak vám v tom mohu pomoci. Na základě toho naplánujeme spolupráci a vy si určíte cíl nebo ideální stav, kterého chcete dosáhnout.

 • Používám techniku koučovacího rozhovoru včetně metod SMART a GROW pro stanovení cílů. Navenek to vypadá tak, že vám kladu otázky, na které si vy sami hledáte svoje odpovědi:-)

 • Používám techniky NLP (neurolingvistického programování) určené pro koučink a práci s podvědomím v relaxovaném stavu, např. techniku kotvení, pozice vnímání, modelace vlastností a emocí, eliminace stresu, vizualizaci.

 • Vaše cíle a odpovědi se v průběhu sezení i celé spolupráce samozřejmě mohou měnit. Je to jen na vás, vašich potřebách, aktuálním rozpoložení a situaci.

 • Nabízím vám k tomuto hledání bezpečný prostor, respekt a přijetí.

 • Samozřejmostí je diskrétnost – neposkytování důvěrných informací z koučovacího sezení třetí straně.

 • Dodržuji Etický kodex AKOR® pro koučink rozvoje osobnosti a Etický kodex ICF (i když nejsem členkou, viz Moje kvalifikace níže).

Půlhodinová konzultace o koučinku zdarma

Pokud máte zájem o koučink a chcete si vyzkoušet, jestli by vám spolupráce se mnou byla příjemná a užitečná, objednejte si půlhodinovou úvodní konzultaci o koučinku zdarma.

Moje kvalifikace

 • Základy koučovacího přístupu, Ing. Václav Szakál ACC (ICF), Results & Emotions

 • Výcvik Kouč osobního rozvoje, II. stupeň, Mgr. Markéta Hamrlová, Ph.D., AKOR (Akademie osobnostního rozvoje) – akreditovaný MŠMT

Den ode dne se mi daří ve všech směrech lépe a lépe.

Organizace a cena

Jedno koučovací sezení trvá jednu hodinu. Probíhá online (Skype, Messenger, WhatsApp…). Jste-li z Brna nebo okolí, může proběhnout i formou osobní schůzky. Máte-li o koučování zájem, předplaťte si jedno sezení a nebo ideálně zvýhodněný balíček. Můžeme se také domluvit na zvýhodněném předplatném 6 a více sezení vám na míru podle vašich individuálních potřeb. 

Předplatné pošlete na účet 670100-2210726829/6210, viz i Platba. Do zprávy pro příjemce napište svoje jméno a e-mail. Příjem vaší platby potvrdím e-mailem a potom spolu domluvíme závazné termíny vašich koučovacích sezení.

Cena

úvodní konzultace o koučinku          30 min           zdarma

1 koučovací sezení                             1 h                  1 200 Kč

balíček 3 sezení                                 3 h                 3 300 Kč

balíček 5 sezení                                 5 h                 5 000 Kč

Můžeme se také domluvit na delší spolupráci podle vašeho přání.


Začněte s klidem, lehkostí a odvahou měnit svůj život k lepšímu.

Storno podmínky

Pokud se ze sezení omluvíte nejpozději do 24 h před jeho začátkem, dostanete nabídku náhradního termínu. V případě požadavku na vrácení předplatného před dohodnutým ukončením spolupráce se vracená částka krátí o storno poplatek 50 %.