Konzultace

S klidem, lehkostí a odvahou měním svůj život k lepšímu


Cítíte se v životě špatně? Víte, že byste chtěli něco změnit, ale nevíte přesně co a jak? Možná si ani nejste jistí, jaké služby byste právě teď chtěli využít a v jakém rozsahu. Potřebujete nějaký čas, abyste si to v klidu rozmysleli, a uvítáte náhled někoho nezaujatého, inspiraci a tipy z oblasti osobního a spirituálního rozvoje. A nebo se naopak potřebujete vypovídat z toho, co vám leží na srdci, a chybí vám někdo, kdo by vám naslouchal, dal vám pozornost a přijetí a nesoudil by vás.

Jsem tu pro vás. Odpovím vám na vaše otázky a vyslechnu vás. Můžeme spolu probrat všechno, co se týká osobního a spirituálního rozvoje, vašich vztahů včetně vztahu k sobě, pocitů a prožívání, životní cesty, životních návyků, práce s vnitřním dítětem, mých dalších služeb…

Organizace a cena

Konzultace probíhá online na Skypu, Zoomu, Messengeru nebo na jiné platformě podle vašeho výběru.

Máte-li zájem o individuální konzultaci, předplaťte si ji.

Ve zprávě pro příjemce uveďte prosím své jméno a e-mailovou adresu pro snadnější identifikaci. Na základě předplatného s vámi domluvím termín. Můžete mi do objednávkového formuláře nebo na e-mail hana.borovska@gmail.com napsat, co byste potřebovali, s čím vám mohu během konzultace pomoci:-)

Konzultace        

30 min

600 Kč

Konzultace

1 h

900 Kč

Zaujal vás rituál přijetí, chcete ho zařadit do svého života jako pravidelnou praxi a nechcete přitom investovat do dlouhodobého Výcviku rituálu přijetí? Pak mám pro vás nabídku jednorázové konzultace zaměřené na rituál přijetí.