Vnitřní dítě

Naučte se zacházet sami se sebou tak, jak jste si vždycky přáli, aby zacházeli s vámi.


Individuální workshop Vnitřní dítě je určen pro ty, kteří mají zkušenost s pravidelnou denní prací na sobě formou provádění rituálu přijetí, a to minimálně po dobu tří týdnů. Více o tom, co je to rituál přijetí, jak se provádí a k čemu je to dobré, najdete tady. Touto praxí získáte návyk, který je potřebný k tomu, abyste mohli pečovat o své vnitřní dítě a aby vám workshop Vnitřní dítě přinesl výsledky.

Individuální workshop Vnitřní dítě vychází z osvědčené terapie vnitřního dítěte Jana Zahradníka Havelky, jehož jsem následovnicí. Viz video Terapie vnitřního dítěte v Brně: 

Vnitřní dítě je personifikací zraněné části vaší duše, která potřebuje vaši péči. Je vám přesně tak, jak sami se sebou zacházíte, viz video Hypotézy vnitřního dítěte:

Způsob, jakým se sebou zacházíte, je zcela dán vaší rodovou karmou, viz video Tanker vaší karmy:

Pokud se chcete trvale cítit lépe, musíte se naučit zacházet sami se sebou tak, jak jste vždycky chtěli, aby zacházeli s vámi.

Protože rodová karma je tvořena nevědomými návyky, přecvičování toho, jak se sebou zacházíte, je extrémně obtížné. Ale pouze tímto přecvičením vlastních nevědomých návyků můžete dosáhnout trvalého zlepšení svého emocionálního stavu.

Workshop Vnitřní dítě nabízí technologicky precizní diagnostiku vašeho zacházení s vnitřním dítětem a kvalifikované průvodcovství na cestě přecvičování vašich návyků tak, aby vedly k šťastnému, naplněnému a smysluplnému životu.

Workshhop je individuální, pracuji vždy s jedním klientem. Naučíte se samostatně systematicky a hlavně efektivně pečovat o své vnitřní dítě. Jak vypadá práce s vnitřním dítětem, si můžete přečíst třeba v mé referenci z terapie vnitřního dítěte u Jana Zahradníka Havelky. Průběh workshopu podrobněji popisuji ve videu Individuální workshop Vnitřní dítě v Brně:

Jakých výsledků můžete dosáhnout pravidelnou péčí o své vnitřní dítě? Představu si můžete udělat i z mého vyprávění:

Organizace a cena

Workshop se skládá ze čtyř sezení, která se předplácejí najednou. Aby měly použité techniky terapeutický účinek, je třeba absolvovat celý workshop o čtyřech sezeních. Workshop probíhá v Brně formou osobních setkání. Podrobné navigační pokyny dostanete po domluvení termínů. Máte-li to do Brna daleko, můžete sezení absolvovat formou konzultací po Skypu, případně na jiné online platformě. Je také možné kombinovat online a osobní setkání.

1. sezení - 2 h

2. sezení - 2 h (nejdříve týden po prvním sezení)

3. sezení - 2 h (nejdříve dva týdny po druhém sezení)

4. sezení - 2 h (nejdříve dva týdny po třetím sezení)

Doba trvání každého sezení je orientační.

Základní workshop stojí 8 000 Kč. 

K základnímu workshopu lze objednat dvouhodinová pokračovací sezení za 1 800 Kč.

Sjednávají se pouze předplacené termíny.

Máte zájem o individuální workshop Vnitřní dítě?

Postupujte takto:

  1. Pošlete mi mail na hana.borovska@gmail.com, že máte zájem o individuální workshop Vnitřní dítě. Dostanete instrukce, jak denně provádět rituál přijetí a vést si o tom výkaz. To budete provádět nejméně tři týdny a nakonec mi mailem pošlete výkaz. Pokud jste absolvovali můj individuální workshop Výcvik rituálu přijetí nebo Výcvik rituálu přijetí Jana Zahradníka Havelky, máte samozřejmě už splněno:-)
  2. Workshop si předplaťte. Do zprávy pro příjemce napište svoje jméno.
  3. Pošlete mi mail na hana.borovska@gmail.com, že jste si právě předplatili individuální workshop Vnitřní dítě. Nebo použijte kontaktní formulář.
  4. Po obdržení vaší platby vás kontaktuji mailem, abychom domluvili vaše čtyři termíny individuálního workshopu Vnitřní dítě.

Storno podmínky

Pokud se ze sezení omluvíte nejpozději do 24 h před jeho začátkem, dostanete nabídku náhradního termínu. V případě požadavku na vrácení předplatného před dohodnutým ukončením workshopu se vracená částka krátí o storno poplatek 50 %.