Rituál přijetí – jednorázová konzultace

Vesmíre, s láskou a vděčností od Tebe přijímám úplně všechno včetně úplně všeho.


Bez přijetí není duševního zdraví.

Patříte k lidem, kteří to vědí, a záleží vám na tom, abyste měli vše ve svém životě přijaté. Znáte rituál přijetí Jana Zahradníka Havelky a pravidelně ho provádíte. Cítíte, že máte v přijímání všeho a zvyšování letové hladiny všedního dne rezervy. Uvítali byste podporu, ale nechcete nebo nemůžete investovat čas a peníze do dlouhodobého individuálního workshopu Výcvik rituálu přijetí. Ani se nechcete účastnit skupinového Výcviku rituálu přijetí Jana Zahradníka Havelky. Třeba ani nechcete nikam jezdit.

Máte-li pocit, že vám bude stačit jedno malé popostrčení, využijte jednorázovou konzultaci zaměřenou na rituál přijetí.

Během konzultace neusilujeme o žádné konkrétní cíle (jako např. dosáhnout 100% účinnosti provádění rituálu přijetí nebo dosáhnout 51 a více % letové hladiny všedního dne), ale dostanete ode mě zpětnou vazbu, jak na tom aktuálně s přijímáním a prováděním rituálu přijetí jste a co můžete udělat pro dosažení dalších pokroků.

V jednorázové individuální konzultaci:

  • provedeme kalibraci měření účinnosti rituálu přijetí

  • vám pomůžu vyladit rituál přijetí na co nejvyšší míru účinnosti – společně diagnostikujeme největší odpory a podpořím vás v jejich přijetí

  • budete pod mým vedením vylepšovat konkrétní provádění rituálu přijetí

  • dostanete doporučení, jak začlenit rituál přijetí do svého života jako každodenní návyk

Pro koho je konzultace určena?

  • pro toho, kdo umí rituál přijetí zpaměti včetně gest (text rituálu přijetí, video s ukázkou rituálu přijetí)

  • pro toho, kdo chce rituál přijetí pravidelně používat a s jeho pomocí trénovat přijetí všeho a zvyšovat svoji letovou hladinu.

  • pro toho, kdo nepotřebuje dlouhodobé vedení a chce s rituálem přijetí pracovat samostatně 

Organizace a cena

Jednorázová konzultace trvá 2 hod. Probíhá v Brně formou osobních setkání. Podrobné navigační pokyny dostanete po domluvení termínu.

Nebo můžeme konzultovat po Skypu, případně na jiné online platformě. Moje uživatelské jméno na Skypu je hanaborovska. Tento kontakt je určen pouze pro předem domluvené hovory.

Cena konzultace je 2 400 Kč.

Máte-li o jednorázovou konzultaci o rituálu přijetí zájem, předplaťte si ji (viz platba). Ve zprávě pro příjemce uveďte prosím své jméno a e-mail pro snadnější identifikaci. Na základě předplatného s vámi domluvím termín.

Storno podmínky

Pokud se konzultace nemůžete zúčastnit a omluvíte se nejpozději do 24 h před jejím začátkem, nabídnu vám náhradní termín. Pokud se omluvíte později, termín bez náhrady propadá.